O tom, že současní čeští politici, slušně řečeno, zhrubli - nejdou daleko pro nějakou sprosťárnu - není nejmenších pochyb…

Je pravdou, že v dobách kdy byli komunisti pevně u moci, bylo to ještě nesrovnatelně horší, neboť ty vulgarity byly přímou součástí jejich ideologie  -  vládnutí - image. Ale proč se věčně zabývat tou rudou pakáží?!
Nejsem zrovna přecitlivělej, pro silný slovo, jak je ostatně možné seznat  i z tohoto textu, nejdu daleko, ale přece jenom, když jsem v jednom televizním dokumentu na vlastní uši slyšel  tehdejšího premiéra Mirka Topolánka, jak na jakémsi stranickém sjezdu vítá své známé výroky typu: Tak co, jak se daří vy čů….i?! - musel jsem se štípnout do ruky, jestli se mi to jenom nezdá, o Kalouskovi ani nemluvím…
Máme ovšem u nás i politiky, od nichž sprosté slovo neuslyšíte, ani v té nejvypjatější situaci. Patří mezi ně  také  předseda ČSSD Sobotka.

Je to ale zvláštní, když toho “slušnýho” Bohouše poslouchám  -  ty jeho obligátně slizké, svatouškovské, trapně  demagogické  výroky  cílené na ty nejnižší lidské pudy - téměř pokaždé si říkám - zlatí  sprosťáci!

Autor: Josef Havránek | pondělí 16.7.2012 7:13 | karma článku: 29.47 | přečteno  1420x
Líbil se Vám tento článek? Přidejte si blogera mezi oblíbené a my Vám pošleme e-mail, když napíše další článek
Přidej k oblíbeným